Home » اخبار » اخبار استرالیا » حراج آخر سال – Boxing Day 2013

حراج آخر سال – Boxing Day 2013

bd

هر سال، یکی از روزهای قبل از سال جدید در استرالیا سنت “باکسینگ دی” در اکثر فروشگاهها برگزار میشود. طی این سنت، فروشگاهها تخفیف عمده ای به اجناس خود از حدود ۳۰درصد تا ۷۰درصد میدهند. در قدیم مردم غذای اضافی شب کریسمس را داخل جعبه ای میگذاشتند و شاید با هدیه ای درب خانه هایی میبردند که فقیر بوده اند  البته داستانهای متفاوت از مراسم این روز وجود دارد اما حالا این قصه ها از یادها رفته و این روز تبدیل شده به روز بزرگترین حراج ها و مراکز خرید از صبح جای سوزن انداختن نیست .

 

باکسینگ دی در فروشگاههای آنلاین اینترنت هم بصورت فعال انجام می شود قبل از شروع حراج اینترنتی، معمولا فرصتی ۱۲ساعته دارید که اجناس و قیمتهای حراج رو ببینید و بابقیه فروشگاهها مقایسه کنید.

نظرات دوستان

نظر

About مشاور بازار مجازی

درج آگهی رایگان یکی از خدماتی است که وب سایت ایرانیان استرالیا در اختیار کاربران قرار می دهد. می توانید تبلیغات، آگهی ها و پیام های تجاری خود را به مدت نا محدوذ به صورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه وجهی در سایت ایرانیان استرالیا، نمایش و ارائه دهید. تنها جهت تبلیغات و آگهی ‌های ویژه که شامل تعرفه تعریف شده می ‌باشد، بایستی هزینه پرداخت گردد. ایرانیان استرالیا بهترین مکان و مشاور برای ارتباط مشتریان و صاحبان مشاغل یا خدمات میباشد و بیشترین بازدهی را می توانید از ایرانیان استرالیا، انتظار داشته باشید. به منظور درج آگهی رایگان فقط کافیست بر روی ارسال آگهی کلیک نمایید.

این را هم ببینید

تیم المپیاد نجوم ایران، قهرمان جهان شد

تیم المپیاد نجوم ایران، قهرمان جهان شد تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی نجوم و اختر فیزیک ...

پاسخی بگذارید

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. استفاده از مطالب و تصاویرمجاز نمی باشد.