Home » مطالب عمومی » توصیه های پلیس استرالیا برای مقابله با موج گرمای شدید

توصیه های پلیس استرالیا برای مقابله با موج گرمای شدید

heat

 این بسیار مهم است برای همه که بدانند چه اثرات و خطراتی گرما دارد، و چه کاری برای آمادگی و مقابله با آن  باید انجام دهند ،در این رابطه پلیس وادارهبهداشت استرالیای جنوبی فعالیتی را برای هشدار و آموزش به مردم  برای مقابله با موج گرما پیش بینی و آغاز کرده اند.

بخشی از این فعالیت جزوه ای با نام “در گرما سالم بمانید”  است که به هفده زبان ترجمه شده است.این جزوه حاوی توصیه های عملی برای آماده سازی و مقابله، و راهنمایی های مفید برای استقبال از گرم می باشد.

 این صفحات را می توان از طریق لینک اداره بهداشت استرالیای جنوبی دانلود کنید

نظرات دوستان

نظر

About مشاور بازار مجازی

درج آگهی رایگان یکی از خدماتی است که وب سایت ایرانیان استرالیا در اختیار کاربران قرار می دهد. می توانید تبلیغات، آگهی ها و پیام های تجاری خود را به مدت نا محدوذ به صورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه وجهی در سایت ایرانیان استرالیا، نمایش و ارائه دهید. تنها جهت تبلیغات و آگهی ‌های ویژه که شامل تعرفه تعریف شده می ‌باشد، بایستی هزینه پرداخت گردد. ایرانیان استرالیا بهترین مکان و مشاور برای ارتباط مشتریان و صاحبان مشاغل یا خدمات میباشد و بیشترین بازدهی را می توانید از ایرانیان استرالیا، انتظار داشته باشید. به منظور درج آگهی رایگان فقط کافیست بر روی ارسال آگهی کلیک نمایید.

این را هم ببینید

بزرگداشت استاد شجریان در استرالیا

خانه موسیقی ایرانیان کویینزلند با همکاری انجمن دانشجویان ایرانی این دانشگاه برگزاری این مراسم را ...

پاسخی بگذارید

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. استفاده از مطالب و تصاویرمجاز نمی باشد.