Home » اخبار » اخبار استرالیا » پیروزی حزب لیبرال در انتخابات استرالیا

پیروزی حزب لیبرال در انتخابات استرالیا

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، دولت ائتلافی استرالیا به رهبری «مالکوم ترنبول» نخست‌وزیر کنونی این کشور موفق شد در انتخابات فدرال این کشور پیروز شود و به این ترتیب، دولت آینده این کشور را وی تشکیل خواهد داد.

حزب کارگر شکست را پذیرفت و حزب لیبرال پیروزی خود را اعلام کرد. حزب لیبرال دولت آینده را تشکیل خواهد داد و 74 کرسی را از آن خود کرد.

«بیل شرتن،» رهبر حزب اپوزیسیونی کارگر با قبول شکست در انتخابات فدرال این کشور اعلام کرد که «به روشنی مشخص شده است که مالکوم تروبول دولت آینده را تشکیل خواهد داد.»

در همین حال شرتن هشدار داد که هرچند دولت توانسته در این انتخابات پیروز شود اما مخالفان نیز بر مواضع خود پافشاری کرده و متعهد به پیگیری مطالبات خود مانند خدمات بهداشت عمومی، تامین مالی مدارس و مشاغل خواهند بود.

نظرات دوستان

نظر

About ایرانیان استرالیا

سایت ایرانیان استرالیا توسط شرکت Web2day Design ساخته شده است. اهداف این شرکت خدمت رسانی در زمینه های ساخت و طراحی سایت و رونق بخشی به بیزنسهای فارسی زبان در استرالیا می باشد. اگر مایل به سرمایه گذاری در استرالیا هستید خوشحال می شویم شما را در زمینه طراحی سایت و بالا بردن آمار بازدید و معرفی کسب و کار شما یاری نماییم.

این را هم ببینید

تیم المپیاد نجوم ایران، قهرمان جهان شد

تیم المپیاد نجوم ایران، قهرمان جهان شد تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی نجوم و اختر فیزیک ...

پاسخی بگذارید

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. استفاده از مطالب و تصاویرمجاز نمی باشد.