Home » آگهی تبلیغاتی » مسکن و املاک » مراحل سرمایه گذاری در امر مسکن در استرالیا

مراحل سرمایه گذاری در امر مسکن در استرالیا

مراحل سرمایه گذاری در امر مسکن در استرالیا

شروع زندگی در استرالیا برای بسیاری از مهاجرین دشوار بوده و در مواردی این مشکلات بدلیل عدم وجود برنامه ریزی مشخص و عدم آگاهی همواره همراه ما می باشد . اگر به ترتیب اولویت از عمده مشکلات نام ببریم دو موضوع اصلی در ذهن اغلب افراد وجود دارد :
کار و مسکن که در هر دو مورد موضوع تامین مالی مطرح می باشد .در خصوص موضوع کار اغلب افراد توانایی شروع کار در سطوح پایین متوسط و یا بالا و حرفه ای را دارا می باشند ولی در مورد مسکن و امور سرمایه گذاری مسکن بدلیل پیچیدگی ها و نداشتن اطلاعات کافی بسیاری از افراد حتی با دارا بودن درآمد کافی قادر به ورد به این بازار جهت اسکان و یا سرمایه گذاری نبوده و یا حتی در صورت ورود با مشکات متعددی مواجه می شوند .
همانطور که اشاره شد ورد به بازار مسکن صرفا جهت اسکان نمی باشد و تنها با ایجاد تغییر در نوع نگرش به این بازار می تواند از صرفا جهت اسکان به مکان امنی جهت سرمایه گذاری تبدیل گردد. سرمایه گذاری که قادر به تامین نیازهای فعلی ما و تامین نیاز های زمان میانسالی و بازنشستگی می باشد .
با توجه به تجربیات کسب شده در سالهای گذشته در زمینه سرمایه گذاری مسکن و همچنین فعالیت فعلی در این زمینه صفحه آشنایی با مراحل سرمایه گذاری در امر مسکن یا Step To Build Your Property Investment Portfolio ( SBYPIP) ایجاد گردیده در این صفحه سعی به اطلاع رسانی در خصوص مراحل / قوانین/ بانک ها/تنوع مسکن/ آخرین تغییرات در بازار مسکن در استرالیا و همچنین ایجاد انگیزه لازم در خصوص ورود به این بازار و ادامه سرمایه گذاری تا مرحله تامین کامل مالی Financial Free در سن خاص با دنبال نمودن برنامه ای مشخص گردیده است . همچنین در صورت نیاز به دریافت اطلاعات خاص در خصوص موضوع سرمایه گذاری امر مسکن در تمامی شهرهای استرالیا با آدرس ایمیل بنده می توانید مکاتبه فرمایید hamid.asgari@ironfish.com.au

نظرات دوستان

نظر

About ایرانیان استرالیا

سایت ایرانیان استرالیا توسط شرکت Web2day Design ساخته شده است. اهداف این شرکت خدمت رسانی در زمینه های ساخت و طراحی سایت و رونق بخشی به بیزنسهای فارسی زبان در استرالیا می باشد. اگر مایل به سرمایه گذاری در استرالیا هستید خوشحال می شویم شما را در زمینه طراحی سایت و بالا بردن آمار بازدید و معرفی کسب و کار شما یاری نماییم.

پاسخی بگذارید

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. استفاده از مطالب و تصاویرمجاز نمی باشد.