Home » آگهی تبلیغاتی » سایت معرفی کسب و کار فارسی زبانان استرالیا

سایت معرفی کسب و کار فارسی زبانان استرالیا

خبر مهم: وبسایت نشون (www.neshoon.com) با هدف معرفی کسب و کار فارسی زبانان استرالیا تشکلیل یافته است. به زودی وبسایت ایرانیان استرالیا (www.iranianau.com) با وبسایت نشون ادغام می شود تا تمامی اطلاعات کاربردی برای زندگی و کار در استرالیا در یک مجموعه واحد به شما دوستان عزیز ارائه شود.

وب سایت ایرانیان استرالیا در سال 2009 توسط گروهی از دوستان متخصص ایرانی در استرالیا تاسیس یافت و داوطلبانه به جمع آوری و ارائه اطلاعات کاربردی برای زندگی، تحصیل، و کار در استرالیا پرداخت. وبسایت و صفحه فیسبوک این مجموعه با بیش از 15 هزار دنبال کننده همیشه با استقبال خوبی از دوستان مواجه شده است.

اطلاعات جمع آوری شده این مجموعه در سایت جدید قابل دسترسی خواهد بود. فعالیت های این مجموعه با جدیت بیشتر و اهداف بزرگتر در قالب وبسایت جدید ادامه خواهد یافت.

اگر تمایل به همکاری در جمع آوری یا نوشتن مطالب مفید برای دوستان ساکن استرالیا دارید با ما تماس بگیرید.

اگر دوست دارید کسب و کار یا تخصص شما بیشتر در استرالیا شناخته شود می توانید اطلاعات خود را به صورت رایگان در سایت یا گروه ما وارد کنید:
http://neshoon.com/submit-listing

https://www.facebook.com/groups/535645819961567

تبلیغ شما می تواند در صفحه فیسبوک ما به اشتراک گذاشته شود.
https://www.facebook.com/niazmandiha.australia

australia-neshoon

نظرات دوستان

نظر

About ایرانیان استرالیا

سایت ایرانیان استرالیا توسط شرکت Web2day Design ساخته شده است. اهداف این شرکت خدمت رسانی در زمینه های ساخت و طراحی سایت و رونق بخشی به بیزنسهای فارسی زبان در استرالیا می باشد. اگر مایل به سرمایه گذاری در استرالیا هستید خوشحال می شویم شما را در زمینه طراحی سایت و بالا بردن آمار بازدید و معرفی کسب و کار شما یاری نماییم.

این را هم ببینید

نرخ های ویژه هواپیمایی امارات از استرالیا

نرخ های ویژه هواپیمایی امارات از استرالیا به تهران، مشهد، اصفهان و بندرعباس از 1440 ...

پاسخی بگذارید

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. استفاده از مطالب و تصاویرمجاز نمی باشد.