Home » اطلاعات مفید » سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

بسیاری از دوستان درخواست اطلاعاتی در مورد ویزای سرمایه گذاری در استرالیا فرموده اند. امیدوارم این مطالب مثمر ثمر باشد.

استرالیا کشوری است که به سرعت در زمینه های مختلف اقتصادی و تجاری حال رشد و توسعه می باشد . این امر فرصت مناسبی را برای صاحبان سرمایه و صنعت بوجود آورده تا بتوانند سودهای بسیار مناسبی را بدست آورند. اما نکته بسیار مهمی که باید بدان توجه داشت بازار به شدت رقابتی این کشور است.

برای موفق بودن در این بازار رقابتی باید توانائیهای زیر را داشته باشید:

1. تسلط نسبی بر زبان (متاسفانه در بسیاری از مشاوره ها اصلا به این نکته اشاره ایی نمی شود در صورتیکه شما حتی اگر تریلیاردر هم باشید باید تسلط نسبی بر زبان انگلیسی داشته باشید.)

2. دارا بودن استانداردهای بین المللی در حیطه کاری خود

3. مدیریت به روز و کار آمد

4. آشنایی کامل با مدیریت ریسک و قدرت ریسک پذیری بالا.

در این وب سایت ما اکیدا به متفاوت بودن نحوه کارمان با دیگر وب سایت ها و وکلا تاکید کرده ایم، لذا این اطلاعات دقیق ترین اطلاعاتی است که در زمینه ویزای سرمایه گذاری ارائه می گردد. متاسفان در بسیاری از سایت ها این مطالب اشتباه بیان گردیده است.

واقعیتی تلخ:

هزینه وکالت ویزای دائم تجارت و سرمایه گذاری نسبت به انواع دیگر ویزاها بالاتر و برای وکیل در صورت موفقیت آمیز بودن شیرین تر است. در صورتیکه هم که ناموفق باشد بازهم هزینه های اداری مربوط به ویزای تجارت و سرمایه گذاری (که تقریبا تمامی وکلا در قراردادهای خود می گنجانند و بعضا رقمهای بسیار بالایی است،) که از مبلغ قرارداد کسر می گردد، رقم قابل توجه ایی است. مگر اینکه وکیل محترم در قرارداد قید نمایند در صورت ناموفق بودن پروسه فقط هزینه هایی مربوط به اداره مهاجرت کسر گردد و بابت هزینه های اداری هم یکدفعه پانصد هزارتومان کسر نگردد.

امیدواریم پروسه شما با موفقیت کامل به اتمام برسد.

اما آنچه در مورد این ویزا بسیار مهم است این است که آیا استرالیا کشوری است که یک ایرانی صاحب تجارت و یا سرمایه (با توجه به ابعاد مختلف فرهنگ بازار و صنعت ما) بتواند در آنجا موفق باشد و از پس هزینه های کمرشکن مختلف اداری و تجاری آنجا برآید. این مسئله ایی است که متاسفانه برخی از مشاوران اصلا بدان توجه ایی ندارند. در این میان بسیاری از افرادی که دارای سرمایه و یا تجارت هستند با وعده و وعیدهای واهی رهسپار دیاری می شوند که هیچ گونه آشنایی با فرهنگ کسب و کار آن ندارند و متاسفانه بعضا با صرف هزینه های بسیار سنگین به ایران برمیگردند.

برای موفق بودن در بازار سرمایه و تجارت استرالیا شما نیازمند به مشاورینی قوی، با سابقه و همراه دارید تا بتوانند شما را به مرحله ایی برسانند که دیگر نگران شکست نباشید.

نکته مهم دیگر این است که ویزاهایی که مربوط به سه گروه صاحبان تجارت و صنعت، مدیران اجرایی رده بالا و سرمایه گذاران است در 2 نوع Sponsored (به این معنی که یکی از ایالات استرالیا اسپانسر شما خواهند بود) و Non-Sponsored (که ایالتی شما را اسپانسر نمی کند.). همانطور که خواهید دید در صورتیکه شما توسط یکی از ایالات اسپانسر شود شرایط و تسهیلات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

به لحاظ پیچیدگی بالای این نوع ویزا اطلاعاتی که در اینجا برای این نوع ویزا قید شده بسیار مختصر و مفید است. برای دریافت اطلاعات جامع و کامل پس از مطالعه راهنمای سرمایه گزاری در استرالیا خواهشمند است فایل ارزیابی ویزای تجاری را تکمیل نموده و به ایمیل ir2aus@yahoo.com.au ارسال نمایید.

نظرات دوستان

نظر

About ایرانیان استرالیا

سایت ایرانیان استرالیا توسط شرکت Web2day Design ساخته شده است. اهداف این شرکت خدمت رسانی در زمینه های ساخت و طراحی سایت و رونق بخشی به بیزنسهای فارسی زبان در استرالیا می باشد. اگر مایل به سرمایه گذاری در استرالیا هستید خوشحال می شویم شما را در زمینه طراحی سایت و بالا بردن آمار بازدید و معرفی کسب و کار شما یاری نماییم.

این را هم ببینید

لیست افزایش هزینه ویزاهای استرالیا

سایت ایرانیان استرالیا به اطلاع می رساند که ویزاهای جدول زیر از تاریخ 1 جولای ...

پاسخی بگذارید

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. استفاده از مطالب و تصاویرمجاز نمی باشد.